Kontakt

Masz pytania? Jesteś zainteresowany produktami lub inwestycją w akcje InteliWISE?
Skontaktuj się z nami.
Telefon: +48 22 765 6000
Fax: +48 22 37 97 441

E-mail: info@inteliwise.com

Adres korespondencyjny siedziby:
Adres: InteliWISE S.A., 02–605 Warszawa, ul. Ursynowska 72

Dziękujemy za zainteresowanie

Bezpłatny webinar InteliWISE. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Napisz

9 odpowiedzi na “Kontakt”

 1. klasyroort pisze:

  Ona jest teraz na stronie randkowej dla dorosłych!

  http://belgiendating.gq

 2. spyAlamy pisze:

  Spy on real people online!

  The main goal of the LifeUnderCam project is to overcome the barrier that separates us from the real life of other people.
  Most people prefer the privacy of their private lives, but we try to attract liberated people to the project.
  Our participants do not object to being watched.

  https://vk.cc/8GRCor

 3. afrikAlamy pisze:

  A lot of hot girls are waiting for sex with you

  http://dating.businesswave.com.au

 4. Harry Elem pisze:

  Hello,

  Jumpstart your business with 148 million Homeowner records with full contact and info such as credit score for marketing your marketing campaign

  Info includes:

  Name
  Address
  Phone
  Cell phone where available
  Email (minimum 20 million)
  Credit score
  Homeowner yes or no
  Ethniticity
  Income
  and many more categories

  Purchase and download file once….use unlimited! All categories are sortable!

  Normally $799 but only $499 for 148 million records for our anniversary sale!

  http://www.mailbanger.com/new-2018-usa-148-million-homeowners-package

 5. Większa Sprzedaż pisze:

  Dzień dobry,

  przepraszam za skorzystania z Państwa formularza kontaktowego, ale uznałam, że ten sposób będzie najprostszy i najskuteczniejszy, żeby dać Państwu i sobie szansę na ewentualną współpracę.

  Poniżej dosłownie kilka zdań na temat narzędzia, którego zadaniem jest ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI SPRZEDAŻY TOWARÓW I USŁUG oferowanych za pośrednictwem stron internetowych i e-sklepów.

  PROSZĘ MI WIERZYĆ, ŻE POMIMO TEGO (A MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO), ŻE JEST OPARTE O BARDZO PROSTY W SWEJ ISTOCIE MECHANIZM, JEST NIEWIARYGODNIE SKUTECZNE.

  Narzędzie to zwiększa sprzedaż od kilkunastu do kilkuset procent, w zależności od branży i produktu. W naszej firmie zwiększyło ją o ponad 70%.

  Nasz usługa nie jest kosztowna i może być zintegrowana z dowolną platformą sprzedażową lub stroną www. Jeżeli udało mi się Państwa zainteresować, to z ogromną przyjemnością (i zaangażowaniem) przybliżę Państwu szczegóły naszej oferty i ideę, o którą oparty jest mechanizm proponowanego narzędzia.

  Proszę o zgodę na kontakt i przedstawienie oferty. Dużym ułatwieniem dla mnie będzie podanie przez Państwa MAILA i NUMERU TELEFONU.

  p.s. WARTO ZAZNACZYĆ, ŻE WŁAŚNIE ROZPOCZĘLIŚMY SPRZEDAŻ TEJ USŁUGI NA PROMOCYJNYCH WARUNKACH (DO KOŃCA ROKU). W chwili obecnej, to zaledwie 99 zł netto miesięcznie bez długoterminowych umów.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

  Telefon: 794-371-191

 6. Piperinox na Odchudzanie pisze:

  Zmęczyło Cię ciągłe odchudzanie? Wybierz Piperinox i ciesz się piękną sylwetką!

  Piperinox to najskuteczniejsze kapsułki wykorzystujące moc piperyny. Zawierają opatentowaną formę BioPerine®, która korzystnie wpływa na redukcję wagi, aktywizując metabolizm i usprawniając wchłanianie składników odżywczych. Spróbuj teraz!

  Więcej informacji: http://nplink.net/VMFiA2qh

 7. gayAlamy pisze:

  Gay dating

  http://hotboys.playattack.win

  Hot boys in your town are looking for you!
  Just try it

 8. tnij-koszty-energii.pl pisze:

  Dzień dobry,

  z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że mogą Państwo w istotnym wymiarze obniżyć koszty zużywanej w firmie energii elektrycznej i gazu. O ile? Być może o 40%. Być może więcej. Być może mniej.

  Wystarczy, że poświęcą Państwo 10 minut, żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie. Chętnie Państwu pomożemy porównać koszty u różnych dostawców i wybrać najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

  Jeśli są Państwo zainteresowanie poznaniem szczegółów oferty bardzo prosimy o wypełnienie formularza na stronie https://tnij-koszty-energii.pl

  Zapraszamy!

 9. Oferta pisze:

  Dzień dobry,

  jesteśmy małym, kreatywnym zespołem wydzielonym ze struktur dużej, międzynarodowej firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu elementów wizualizacji. Możemy stworzyć Państwu piękne, nowoczesne LOGO. Logo dla strony inteliwise.pl lub dla jakiejkolwiek innej prowadzonej przez Państwa aktywności gospodarczej czy też społecznej.
  Logo takie, że klienci będą kręcić głowami z podziwu a konkurencja będzie skręcać się z zazdrości :-). Równie chętnie zaprojektujemy Państwu cały pakiet elementów graficznych, takich jak WIZYTÓWKI I PAPIER FIRMOWY. Projektujemy zarówno dla wielkich firm jak i dla tych najmniejszych.

  Pracujemy sprawnie a nasze usługi świadczymy w atrakcyjnych i BARDZO KONKURENCYJNYCH CENACH (500 zł netto za logo lub 700 zł netto za logo, wizytówki i papier firmowy). Stawiamy na jakość, dobre relacje i końcową satysfakcję każdego naszego klienta.

  Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami, to prosimy o zwrotnego maila (NAJLEPIEJZ NUMEREM TELEFONU KONTAKTOWEGO) lub wypełnienie formularza na stronie https://identyfikacja-wizualna24.pl.

  Prosimy o podanie numeru kontaktowego, ponieważ z doświadczenia wiemy, że część korespondencji nie dociera do naszych klientów lub wpada do niewłaściwych folderów.

  Serdecznie pozdrawiamy,
  Paulina, Daniel i Jarek

  Telefon: 794-371-191

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.