Firma

Partnerzy

ibm_logo

Partnerstwo InteliWISE i IBM

W ramach partnerstwa InteliWISE i IBM, rozwiązania inteligentne InteliWISE będą korzystać z bezpiecznej infrastruktury IBM w „chmurze”


IBM zapewnia dostęp do aplikacji „Wirtualnego Urzędnika” w modelu chmury obliczeniowej SmartCloud Enterprise, wspierając dostęp o najwyższych standardach bezpieczeństwa do e-usług świadczonych przez lokalne samorządy.

„Wirtualny Urzędnik” to innowacyjna aplikacja, stworzona przez InteliWISE, Partnera Handlowego IBM. Nowej generacji rozwiązanie dla e-administracji pozwala, dzięki połączeniu semantycznego wyszukiwania, bazy wiedzy oraz rozwiązania typu live chat, w przyjazny sposób obsługiwać interesantów bez konieczności wizyty w urzędzie. Multimedialny avatar wyświetlany na stronie urzędu miasta, ułatwia jego mieszkańcom dostęp do informacji o świadczonych przez urząd usługach. Wystarczy wpisać w odpowiednie okienko pytanie lub wybrać jeden z podanych tematów, aby na przykład dowiedzieć się, w jaki sposób odtworzyć zgubione dokumenty lub jakich formalności dopełnić, aby zarejestrować firmę lub samochód. „Wirtualny Urzędnik” działa w oparciu o mechanizmy sztucznej inteligencji, dzięki czemu rozumie pytanie i natychmiast znajduje odpowiedź bądź kieruje w miejsce, w którym się ona znajduje.

ceidg1_avatar

Przeczytaj więcej o rozwiązaniu Wirtualny Urzędnik
na www.wirtualny-urzednik.pl

W związku z rosnącą popularnością korzystania przez mieszkańców poszczególnych miast z usług „Wirtualnego Urzędnika” potrzebna była nowoczesna i bezpieczna infrastruktura, która z jednej strony zabezpiecza szybkość i ciągłość operacji, z drugiej nie wymaga fizycznej instalacji sprzętu w urzędzie miasta. Odpowiedzią na to jest chmura IBM SmartCloud Enterprise, która umożliwia dostęp do wirtualnych serwerów z różnymi systemami operacyjnymi oraz do szerokiego wachlarza oprogramowania IBM. Wirtualne serwery pozostają do wyłącznej dyspozycji klienta, a ich parametry mogą być dowolnie zmieniane. Oplata pobierana jest wyłącznie za czas pracy systemu.

IBM SmartCloud Enterprise udostępnia Partnerom Handlowym IBM oraz klientom szereg usług informatycznych w chmurze, zaczynając od tańszego i bardziej wydajnego środowiska deweloperskiego, a kończąc na udostępnieniu aplikacji klientom w modelu SaaS.

Obecnie z aplikacji „Wirtualnego Urzędnika InteliWISE” w oparciu o model IBM SmartCloud Enterprise korzysta kilka polskich miast, a do końca bieżącego roku IBM i InteliWISE planują podwojenie tej liczby.

Więcej informacji o Rozwiązaniu Wirtualny Urzędnik: www.wirtualny-urzednik.pl

Zdjęcia z konferencji IBM i Inteliwise

 


Inni partnerzy

livechat_logoRozwiązanie LiveChat działa jako narzędzie zwiększające sprzedaż realizowaną lub wspieraną przez internet, zmniejszające wydatki na obsługę klienta i maksymalizujące stopień zadowolenia klienta. Klienci zyskują nowy, elastyczny kanał komunikacji.

salesmanago.logoDzięki integracji InteliWISE Live Chat z systemem SALESmanago, każda interakcja osoby odwiedzającej stronę WWW z chatem zostaje odnotowana i wzięta pod uwagę w całym procesie marketingowo-sprzedażowym.

loquendo_logoZ ponad 30-sto letnim doświadczeniem badawczo rozwojowym, Loquendo jest wiodącym innowatorem w rozpoznawaniu i syntezie mowy oraz zapewnia wszelkie rozwiązania niezbędne do tworzenia aplikacji używających technologii syntezy mowy.

neospeech_logoNeoSpeech jest najszybciej rozwijającym się dostawcą oprogramowania i aplikacji typu text-to-speech dla rynku mobilnego, przedsiębiorstw, branży rozrywkowej i edukacyjnej.

oracle_logo Przez prawie 30 lat Oracle pomaga klientom w zarządzaniu systemami biznesowymi z użyciem rzetelnych, bezpiecznych i zintegrowanych technologii. Dziś jest największym dostawcą oprogramowania biznesowego na świecie.

thotsys_logoThotsys jest autoryzowanym sprzedawcą wartości dodanej dla InteliWISE. Thotsys oferuje platformę Wirtualnego Doradcy InteliWISE i zapewnia integrację oprogramowania, szkolenia, wdrożenie, wsparcie oraz inne usługi.

Masz pytania? Napisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.