Relacje Inwestorskie

LinkedIn

Marcin Strzałkowski

Prezes zarządu

– jest odpowiedzialny za sukces klientów, sprzedaż i marketing oraz relacje z inwestorami, seryjny przedsiębiorca, pasjonat nowych technologii, założyciel i współwłaściciel www.InteliWISE.com, dostarczającej oprogramowanie „w chmurze” dla nowoczesnej obsługi klienta. InteliWISE, jako jedna z nielicznych w Polsce spółka sprzedała swoje rozwiązania do klientów z listy Fortune 100 w USA oraz pozyskała patent na swoje technologie w USPTO na rynku USA. Nadzorował ekspansje spółki na rynki zagraniczne, w tym na Taiwan oraz USA. Nadzworował process pozyskania inwestorów, wśród których jest m.in. Intel Capital, największy fundusz typu VC na świecie, oraz wejście na giełdę New Connect.
Prezes i Dyrektor Zarządzający InteliWISE S.A., współzałożyciel podrecznik.edu.pl (cyfryzacja podreczników), WrzacaKuchnia.pl (społeczność o gotowaniu). Absolwent Institute Francais de Gestion, Wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Grzegorz Siehień

Szef Technologii Grupy Kapitałowej

– założyciel, szef technologii i architekt rozwiązań innowacyjnej spółki technologicznej LImtel sp. z o.o. Ekspert IT z ponad 10 letnim doświadczeniem w tworzeniu systemów informatycznych i telekomunikacyjnych. Prowadził zespoły zajmujące się projektowaniem rozproszonych systemów wysokiej dostępności dla wdrożeń private i public cloud. Jest pasjonatem nowych technologii, z dogłębną znajomością zagadnień telekomunikacyjnych, w tym projektowaniem, programowaniem oraz wdrażaniem platform VoIP i billingowych.

Marek Borzestowski

Rada Nadzorcza - Przewodniczący

– współzałożyciel, prezes zarządu pierwszego, wiodącego portalu internetowego w Polsce „Wirtualna Polska” (www.wp.pl – z sukcesem wsparta przez Intel Capital – pierwsza kapitałowa inwestycja Intel Capital w Polsce), dokładnie przewidział potencjał systemów wyszukujących i masowej popularności Internetu. Były prezes “Wirtualnej Polski” (wp.pl), obecnie należącej do grupy France Telecom. Pasjonat inteligentnych technologii informatycznych i ich zastosowaniu w życiu codziennym. Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz European Business Management School w Wielkiej Brytani. Udział w projektach Nuclear Research Institute w Karlsruhe w Niemczech.

Jarosław Adamski

Rada Nadzorcza

– jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Wydział Ekonomiki Produkcji). W latach 1995-1998 pracował jako starszy konsultant w firmie doradczej EVIP Doradztwo Ekonomiczne Sp. z o.o., następnie jako specjalista w Pionie Rynku Kapitałowego w Domu Maklerskim BIG-BG S.A. (Millennium S.A.), a od 1999 r. w Softbank S.A. na stanowisku Dyrektora Kontrolingu Korporacyjnego, a później Dyrektora Nadzoru Właścicielskiego. Uczestniczył w wielu projektach związanych z wprowadzeniem spółek na rynek GPW, nadzorował również projekty typu „start up” m. in. dla Expander, Radia PiN i Time Solutions oraz prace nad reorganizacją aktywów w ramach grupy kapitałowej. Od 2007 r. w Asseco Poland S.A. jako Zastępca Dyrektora Biura Zarządu ds. Ekonomicznych i Doradca Prezesa Zarządu, a aktualnie jako Manager w Pionie Inwestycji Kapitałowych. Zajmuje się inwestycjami oraz sprawuje nadzór właścicielski nad spółkami wchodzącymi w skład Grupy Kapitałowej Asseco. Pełnił funkcje członka zarządu w spółkach NetPower S.A., SABA S.A. oraz Asseco Business Solutions S.A. Zasiadał w radach nadzorczych Asseco Systems S.A., ZUI NOVUM Sp. z o.o., Epsillio, S.A. FIN FIN S.A. Koma S.A., Koma Nord Sp. z o.o., Sawan S.A., Asseco Poland S.A., Asseco Business Solutions S.A. Time Solutions Sp. z o.o., aktualnie w ZUI Otago Sp. z o.o., PIW Postinfo Sp. z o.o.

Paul Bragiel

Rada Nadzorcza

– od października 2007 roku pełni funkcję doradcy (Member, Board of Advisors) w spółce Playfire oraz Partnera w spółce I/O Ventures (od stycznia 2010 roku). W swej dotychczasowej karierze Pan Paul Bragiel pełnił ostatnio funkcję Dyrektora Zarządzającego (CEO) w następujących firmach: Lefora (luty 2007 – lipiec 2010), Meetro (sierpień 2004- luty 2007), Paragon Five (wrzesień 1999 – sierpień 2004). Pan Paul Bragiel ukończył Uniwersytet Stanu Illionois w specjalności Computer Engineering. Pan Paul Bragiel jest założycielem i współwłaścicielem inkubatora technologicznego w San Francisco, Kalifornia oraz jest inwestorem w ponad 30 firmach z branży Hi-Tech IT.

Grzegorz Maciąg

Rada Nadzorcza

– członek zarządu Grupy Prokom, brał udział, między innymi, w projektach związanych z tworzeniem grupy kapitałowej Prokom Software S.A. (nabycie akcji Koma S.A., Softbank S.A., SPIN Sp. z o.o., połączenie SPIN Sp. z o.o. z Telmax S.A., połączenie Ster-Projekt S.A. z ABG S.A.).

Janusz Macioch

Rada Nadzorcza

– jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Jeszcze w czasie studiów wyjechał do pracy na pierwsze kontrakty zagraniczne m.in. do Norwegii i Holandii. Po powrocie do Polski w 1991 r. rozpoczął własną działalność gospodarczą. Od 1994 r. rozszerzył działalność o handel zagraniczny – głównie import z Dalekiego Wschodu. Jest również inwestorem w branży IT i nieruchomości. Pasjonują go egzotyczne podróże i motoryzacja.

Marek Trojanowicz

Rada Nadzorcza

– jest odpowiedzialny za koncepcje produktu, technologię i zespół IT; magazyn TIME nazwał go jednym z pionierów e-learningu w Polsce. Absolwent informatyki Politechniki Gdańskiej. W latach 1999-2004 – Dyrektor działu serwisów internetowych grupy „rodzina” w portalu Wirtualna Polska S.A. – konsultant pomiędzy działami programowym i IT tego portalu, współzałożyciel i właściciel firmy Forhead (wdrażanie średniej wielkości projektów IT, serwisów internetowych i projektowania stron internetowych, do jego najistotniejszych osiągnięć należą: stworzenie serwisu internetowego dla dzieci Kolorowe Strony, który następnie został sprzedany wp.pl, zbudowanie i obsługa internetowej strony Urzędu Miejskiego Miasta Gdańska, programu easyPhoto), wcześniej, w latach 1996-1998 – Prezes Zarządu firmy Optimus Nexus, specjalizującej się w produkcji oryginalnych encyklopedii i programów multimedialnych (np. Encyklopedia Wszechświata, Encyklopedia Drugiej Wojny Światowej), właściciel MTM Studio s.c. (1994-1996) odpowiedzialny za IT oraz efekty specjalne w animacjach 3D.

widget
Zrozumieć Chatboty - ściągnij darmowy ebook
Więcej >>
widget
Rozwiązania typu omni-channel do automatycznej obsługi - przeczytaj white paper
Więcej >>
widget
Outsourcing dla e-commerce - nowe podejście - ściągnij darmowy materiał
Więcej >>