Techonologia

Przetwarzanie Języka Naturalnego

System konwersacyjny InteliWISE jest w stanie zrozumieć pytanie zadane przez użytkownika w języku naturalnym. Następnie dzięki zaawansowanej i opatentowanej technologii wyszukać w bazie wiedzy najbardziej odpowiednią odpowiedź i zaprezentować ją rozmówcy. System pozwala na projektowanie zaawansowanych skryptów, zarówno w obszarze udzielania pomocy, jak i sprzedaży. Od strony interfejsu z użytkownikiem system InteliWISE może być prezentowany jako moduł z video postacią Wirtualnego Doradcy oparty na technologii Adobe Flash lub w wersji niemultimedialnej jako moduł JavaScript pozwalający na szybkie dotarcie do informacji przez dialog użytkownika z systemem.

System InteliWISE jest Kompletnym Systemem Konwersacyjnym opartym na metodach Przetwarzania Języka Naturalnego. Głównymi elementami systemu są bazy wiedzy, moduły pozwalające podłączać zewnętrzne źródła danych, narzędzia do budowy scenariuszy oraz syntezatory mowy. Dzięki zastosowaniu modelu opartego na parametrach, pozwalającego na abstrakcyjne opisanie danych, możliwa jest prosta transformacja parametrów w skomplikowane scenariusze wymiany danych pomiędzy systemami zewnętrznymi.

engine_diagram

engine_iconMimo, że platforma InteliWISE obsługuje złożone zapytania, dzięki InteliWISE API 2.0 Framework integracja z większością znanych systemów CRM, CMS i innych jest łatwa i przyjemna.

engine_diagram2

Masz pytania? Napisz

Jedna odpowiedź do “Przetwarzanie Języka Naturalnego”

  1. […] urządzeń mobilnych była możliwie intuicyjna i prosta. Inwestują w rozpoznawanie mowy, przetwarzanie danych big data i łapanie przez oprogramowanie kontekstu. Wyraźny jest też trend dostarczania […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.